Vianočná Budapešť s Tropicariom

Maďarsko - Budapešť

Navštívte s nami metropolu Maďarska v predvianočnej atmosfére, ktorá je jedným z najkrajších miest Európy. Na svoje si prídu nielen milovníci histórie, ale aj dobrého jedla, vína a maďarských špecialít.

V Tropicariu uvidíte najväčšie stredoeurópske morské akvárium so žralokmi vo vašej tesnej blízkosti, živočíchy tropického pralesa a mnohé iné! V pavilóne dažďového pralesa sa každú štvrťhodinu spustí tropický dážď a blesky, preskočí pomedzi vás malá hodvábna opička, či ponad vás preletí farebný exotický vták! V tesnej blízkosti uvidíte aligátora, môžete pohladiť či nakŕmiť skutočné raje!


Program

Odchody v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA). Po príchode návšteva Tropicaria, kde môžete vidieť krokodýle, žraloky, raje, hady, miniopice, exotické zvieratá, zažiť simuláciu dažďového pralesa a ďalšie. Nasleduje prehliadka vianočnej Budapešti so sprievodcom, ktorá končí návštevou vianočných trhov na Vörösmártyho námestí. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.


Ceny
so vstupom do Tropicaria39,- €
bez vstupu do Tropicaria33,- €


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby slovensko-maďarského sprievodcu
  • vstupenka do Tropicaria
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby