arrowbus-iconfacebookfood-icongalleryguide-iconhotel-iconhumancheck-thincheckcheckbox loader_2 logo-whitemailmarkermobile-menuhote-iconpeoplephoneplane-iconradio removereservation-back-button-arrow reservation-calendar reservation-finished-step reservation-navigation-arrow reservation-navigation-checkreservation-seat-cross reservation-traveller-1 reservation-traveller-2 reservation-traveller-3 reservation-traveller-4 reservation-traveller-5 sendticket-iconwellness-iconxmas-icon

O spoločnosti

Vážení klienti,

Dovoľte mi, aby som Vás privítala na stránkach cestovnej kancelárie BartoTravel. Moje meno je Mgr. Veronika Lorenc a zastupujem CK BartoTravel. Ďakujem, že som skúsenosti z tejto oblasti mala možnosť nadobudnúť v predchádzajúcom zamestnaní, pretože som zistila, čo skutočne dáva môjmu životu zmysel.

Práca s ľuďmi ma vždy napĺňala, no pri práci sprievodkyne to platí dvojnásobne. Vyberiem destináciu, zostavím program, rezervujem všetky vstupy podľa programu v určené dátumy, nacením aj so všetkými vstupmi podľa programu a snažím sa o dostatočnú propagáciu aby sa zájazdy pre verejnosť naplnili a uskutočnili. Počas zájazdu robím všetko pre to, aby boli cestujúci hlavne spokojní – väčšiny zájazdov sa aj osobne zúčastním.

Podrobnejšie informácie nájdete po rozkliknutí konkrétneho zájazdu v sekcii ZájazdyZájazdy sú organizované väčšinou cez víkendy a sviatky, kedy nie je potrebné brať si dovolenku, sú cenovo dostupné, s odchodom z miesta Vášho bydliska a sú určené pre Vás všetkých – či už jednotlivcov alebo ucelené kolektívy (školy, firmy, združenia...)

V prípade, že by ste mali zvláštnu požiadavku na zorganizovanie akéhokoľvek zájazdu ktorý nie je v ponuke, s radosťou Vám naplánujem zájazd „na kľúč", urobím program podľa Vašich požiadaviek, v termíne ktorý si určíte, prípadne viem zabezpečiť i jednotlivé služby – autobusovú dopravu, ubytovanie, sprievodcu, vstupenky a iné.

Garantujeme vysoký komfort luxusnými autobusmi značky Mercedes a o Vašu bezpečnosť na zájazdoch sa postarajú skúsení, komunikatívni a hlavne profesionálni šoféri. V prípade nepredvídateľných udalostí sme flexibilní a poskytneme náhradný autobus.

Tešíme sa na stretnutie s Vami na niektorom z našich zájazdov a tí, čo už s nami cestovali nám nikdy nepovedali zbohom, ale dovidenia opäť... Verím, že ohlasy cestujúcich, ktorí idú po prvý raz na zájazd CK BartoTravel budú rovnako pozitívne ako tých, čo už boli viackrát so mnou v minulosti. Vynaložíme maximálne úsilie preto, aby ste boli spokojní so službami, ktoré naša CK poskytuje. Radi prijmeme vaše prípadné podnety, návrhy, pripomienky k zájazdom.

 

Neváhajte a kontaktujte nás!

 

 

Webdesign a programovanie web stránky: Peter Angelov & Martin Štefek
Načítava sa...