Legoland – svet kociek a zámok Neuschwanstein

Nemecko

Vybláznite sa v Legolande a splňte deťom ich sny! Vstúpite do sveta vytvoreného z viac ako 50 miliónov kociek lega už prvý prázdninový víkend!


Program

1. deň

V skorých ranných hodinách odchody z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA). Príchod do Bavorska v poobedných hodinách. Návšteva rozprávkového „Disneyovského" zámku Neuschwanstein. Návštevníci sa musia pripraviť na 30 minútové stúpanie k rozprávkovému zámku, ktoré ale určite stojí za to! Neuschwanstein je jedným z najkrajších a najpopulárnejších hradov a zámkov v Európe. Prehliadku deťom i dospelým spríjemní česky hovoriaci audioguide (slúchadlá). Zo zámku odchod do hotela, ubytovanie, osobné voľno.

2. deň

Po raňajkách odhlásenie a odchod z hotela. Hneď ráno príjazd do zábavného parku LEGOLAND, kde na vás čakajú horské dráhy (vrátane vodných), Miniland zostavaný z 25 miliónov Lego kostičiek, safari, vláčik, legoautá, vodné lyže, lodičky, autodráha a veľa ďalších atrakcií. Legoland Vám ponúkne aj takpovediac ,,svet v malom" na ploche viac ako 26 futbalových ihrísk. Nachádzajú sa tu Benátky, Amsterdam, rôzne najznámejšie miesta a stavby Európy, všetko vybudované z farebných kociek. Podmorský svet Legolandu vám umožní stretnúť naozajstného žraloka, pirane a raje. Celé dopoludnie až do večera máte možnosť vyskúšať všetky dostupné atrakcie. Nechýbajú ani rôzne stánky s občerstvením či reštaurácie. Príchod na Slovensko v neskorých nočných hodinách.


NÁŠ TIP! Zájazd pre rodiny s deťmi. Napríklad ako benefit pre zamestnancov ku Dňu detí! Termín je na VÁS, ostatné na NÁS.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 1x ubytovanie v 3*/4* hoteli
  • 1x raňajky
  • celodenný vstup do Legolandu
  • vstup do zámku + audiosprievodca v českom jazyku
  • služby technického sprievodcu
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Ceny
69,- € deti do 3 rokov
139,- € deti od 3 do 17 rokov
159,- € dospelá osoba


Atrakcie v Legolande NemeckoLegoland Deutschland je rodinný park, a tak si na svoje prídu malé deti, aj odrastenejšie deti. Počet atrakcií v Legolande atakuje deväťdesiatkou, a to vrátane stánku Schnitzel Depo s rezňami a obchodíky LEGO Fabrik, kde sa za kocky platí podľa hmotnosti.


Najlepšie atrakcie v Legolande Nemecko

Hneď pri vchode do parku je okrem niekoľkých obchodíkov a reštaurácií atrakcia Letisko určená malým deťom, ktorá tak trochu pripomína labute známe z našich pútí. Hneď cez uličku potom je Prístav, kde si môžete požičať malú legoloďku a oboplávať si malý kanál.

Aby malé deti nezávideli svojim starším súrodencom, pripravili aj pre nich tvorcovia v Legolande Nemecko aj niekoľko horských dráh a vláčikov. Royal Just symbolizuje stredovekú bitku, kedy sa vaša ratolesť usadí na veľkého plastového koníka a prejde jednoduchú dráhu. O niečo dlhšia je dráha Dragon Hunt s banskými vozíčky, do ktorých sa môžete usadiť spolu s vaším dieťaťom.

Najmenšie deti môžu na kanoe zísť aj rieku, ktorú stráži obrovský dinosaurus z LEGA, zabojovať si v obrie vodnej bitke alebo absolvovať prechádzku v safari a sledovať trebárs stádo žiráf. Ako inak, než z LEGA.

Atrakcie pre rodinu - nielen modely miest

Atrakcie pre celú rodinu spočívajú predovšetkým v modeloch rôznych miest a turistických atraktivít postavených z LEGA. Obdivovať tak môžete Benátky, Berlín, prístav v Hamburgu, letisko v Mníchove, Amsterdam, Allianz Arénu alebo známy bavorský zámok Neuschwanstein. Všetko je samozrejme postavené z malých farebných kociek.

Rodinné atrakcie ale samozrejme nie sú len o pozeraní. Rodinku môžete vytiahnuť až na vrchol 50 metrovej vyhliadkovej veže, z ktorej je nádherný výhľad na celý zábavný park. Prejsť naprieč celým parkom sa môžete aj vo vláčiku LEGO Express alebo omrknúť testovacie centrum LEGA, kde sa pripravujú a testujú modely pre ďalšie roky.

Tou hlavnou atrakciou, ktorú si nesmiete nechať ujsť, však je LEGO Factory. Dozviete sa tu každý detail o priebehu výroby každej jednotlivej kocky LEGA.

V Legolande Nemecko je samozrejme aj veľa atrakcií pre staršie deti zhruba od 7 rokov. V detskej autoškole sa vaše ratolesti vo veku od 7 do 13 rokov môžu povoziť v malých autíčkach z LEGA a ak budú šikovné, získajú vlastný vodičský preukaz. Divokú rieku v obrej loďke potom môžete zísť v atrakcii pod menom Jungle X-pedition.

Horské dráhy v Legolande Nemecko

Vyskúšať môžete aj niekoľko horských dráh. Fire Dragon vás zavedie do dávneho stredoveku, Pedal-A-Car ponúkne zaujímavý výhľad nad okolie a Project X - LEGO Test Track je horská dráha s výškou až 18 metrov.

Hromadu atrakcií dopĺňajú aj obchodíky s legom a všetkými možnými i nemožnými suvenírmi. Ani o hlad sa v Legolande Deutschland obávať nemusíte. V 17 rôznych stánkoch si môžete dať rezeň, zmrzlinu, pizzu, vafle, cestoviny, kávu alebo napríklad bagetu.


Užitočné tipy

V informačnom centre, ktoré sa nachádza hneď za vstupom do parku, si odporúčame vyzdvihnúť informačné brožúrky s mapou parku. Naozaj užitočná vec!

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby