Víkendové kúpanie v talianskom Bibione!

Taliansko

Bibione má rozľahlé pláže s jemným pieskom, pozvoľným vstupom do mora a s množstvom voľne prístupných preliezačiek a malých kolotočov pre deti. Všade je to blízko - letovisko pokojne prejdete aj pešo, prípadne si môžete požičať bicykel. Kúsok od centra je vyhľadávaný Lunapark.


Vikendové kúpanie pri mori ako skvelý tip na relax!


Program

Piatok

Odchod autobusu v neskorých večerných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA)

Sobota

Príchod do Bibione v ranných hodinách. Individuálne voľno až do večerných hodín /pláž, mesto, lunapark/. Odchod z Bibione cca o 23:00 hod.

Nedeľa

Príchod na Slovensko v ranných hodinách.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby technického sprievodcu
  • lehátka a slnečníky na pláži /nie je v cene zájazdu/
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Talianske Bibione je jedna z najnavštevovanejších prímorských destinácií Slovákov. Nachádza sa tu pravidelne udržiavaná 8 km dlhá piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora s množstvom slnečníkov a lehátok. Pláž dostala ocenenie Modrá vlajka za čistotu a bezpečnosť. Je vhodná pre rodiny s deťmi a na svoje si prídu i športoví nadšenci. Pláž je vybavená toaletami, sprchami aj šatňami. Nechýbajú to ani rôzne bary, kde je možné zakúpiť občerstvenie. V centrálnej časti Bibione sa nachádza lunapark.


Bibione sa delí na 4 časti: Lido dei Pini (kľudná časť, nachádza sa tu maják a tiež psia pláž - La Spaggia Di Pluto), Spiaggia (najväčšia časť s termálnym kúpaliskom Bibione Therme), Lido del Sole a Pineda. Mesto Bibione sa nachádza asi 80 km od Benátok.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby