Budapešť s Tropicariom

Maďarsko

Navštívte s nami metropolu Maďarska, ktorá je jedným z najkrajších miest Európy. Na svoje si prídu nielen milovníci histórie, ale aj dobrého jedla, vína a maďarských špecialít.

V Tropicariu uvidíte najväčšie stredoeurópske morské akvárium so žralokmi vo vašej tesnej blízkosti, živočíchy tropického pralesa a mnohé iné! V pavilóne dažďového pralesa sa každú štvrťhodinu spustí tropický dážď a blesky, preskočí pomedzi vás malá hodvábna opička, či ponad vás preletí farebný exotický vták! V tesnej blízkosti uvidíte aligátora, môžete pohladiť či nakŕmiť skutočné raje!


Program

Odchody v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA). Po príchode návšteva Tropicaria, kde môžete vidieť krokodýle, žraloky, raje, hady, miniopice, exotické zvieratá, zažiť simuláciu dažďového pralesa a ďalšie. Rozchod v obchodnom centre CAMPONA cca 1,5 hodiny, možnosť obedu. Poobede okolo 13:30 nasleduje autobusová prehliadka centra Budapešti komentovaná sprievodcom a potom pešia prehliadka z hradu, ktorá končí na Vörösmártyho námestí (16:30). Rozchod cca 1 – 1,5 h. Odchod o 18:00. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.


TIP NA DARČEK KU DŇU DETÍ!


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom + parkovné
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby maďarsko-slovenského sprievodcu
  • vstupenku do Tropicaria
  • miestenka + 7,- € (nie je v cene zájazduň
  • poistenie liečebných nákladov (nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK)


39,- € so vstupom do Tropicaria

33,- € bez vstupu do Tropicaria


Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby