Wellness pobyt v hoteli Partizán ****

Tále, Slovensko

Zabudnite na zhon všedných dní a nechajte sa rozmaznávať v Nature Wellness Centre Hotela Partizán v Táloch **** na 3 poschodiach!


Vďaka komplexnej ponuke služieb na 3 podlažiach a rozsiahlej ploche 2260 m² relaxačného prostredia si užijete priamo v areáli hotela: bazény, sauny, odpočinkové zóny, tvárové a telové ošetrenia, balneoterapie so zábalmi a peelingom. Moderné vybavenie, panoramatické výhľady a vôňa dreva vám poskytnú dokonalý zážitok a vy sa môžete nechať unášať pohľadom na okolité hory, priamo z pohodlia ležadla či vírivky. Pri budovaní wellness centra nezabudli ani na tých najmenších, preto si tu wellness užijú aj rodiny s deťmi. Vďaka vodným atrakciám sa vaše ratolesti do sýtosti zabavia, zatiaľ čo vy môžete pokojne relaxovať v oddychovej zóne pre mamičky. Klienti majú tiež k dispozícii novú časť Aqua & Kids – soľný prameň, ktorý má omladzovacie účinky na pokožku, pôsobí regeneračne a uvoľňujúco. Nové štýlové Fitness je vybavené moderným zariadeniami TechnoGym. Dvere do wellness raja len pre Vás - Privátne wellness na Táloch!


Hotel Partizán sa nachádza v obci Bystrá v rekreačnej oblasti Tále a vďaka svojej polohe je skvelým východiskovým bodom na pešiu turistiku v Tatrách. Počas pobytu môžete zadarmo využívať veľké wellness centrum s vírivkou s panoramatickým výhľadom na okolité hory. Lyžiarske stredisko Tále a 18-jamkové golfové ihrisko Gray Bear sú vzdialené len 1 km.

V reštauráciách a baroch hotela Partizán ochutnáte tradičné špeciality slovenskej kuchyne, jedlá z diviny či jedlá medzinárodnej kuchyne a domáci med. K hotelu patrí aj reštaurácia Tálska bašta, ktorá sa nachádza v samostatnej drevenej chate. Pri návšteve si môžete pochutiť na tradičných jedlách a relaxovať na kožušinách.

Všetky izby sú zariadené v teplých farbách a sú vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, toaletnými potrebami a TV s plochou obrazovkou. Niektoré majú balkón s výhľadom na okolité hory.

Wellness centrum má rozlohu 2255 m2 a ponúka bazén, detský bazén, soľný kúpeľ, kúpele Sunny SPA, fitness centrum, 7 druhov sáun, vírivku a 2 panoramatické relaxačné miestnosti.

V hoteli Partizán máte k dispozícii aj tenisové a squashové kurty, 2 bowlingové dráhy, biliard, stolný tenis a detské ihrisko. Iba 100 metrov od hotela nájdete lanový park Tanzania a ihrisko na minigolf.

Lyžiarske stredisko Mýto pod Ďumbierom je vzdialené 4 km. Lyžiarske stredisko Chopok Juh sa nachádza 8 km od hotela. Párom sa táto lokalita veľmi páči – pobyt pre dve osoby ohodnotili na 9,3


Program

1. deň

Odchod v ranných / doobedňajších hodinách z nástupných miest (bezplatné nástupné miesta: SI, SE, PN, NM). Po príchode welcome drink + ubytovanie v Hoteli Partizán****. Individuálne voľno. Večera formou 4-chodového menu.

2. deň

Raňajky formou bohatých švédskych stolov s biokútikom a špecialitami od majstra kuchára pripravovanými pred hosťom. Individuálne voľno - animačné programy, wellness, fitness... Večera.

3. deň

Raňajky, poobede odhlásenie a odchod z hotela, príchod na Slovensko v popoludňajších až večerných hodinách.


Cena 250€ za pobytový balík na osobu zahŕňa

 • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom zn. Mercedes / Setra
 • parkovné pre autobus
 • poistenie insolventnosti CK
 • welcome drink pri príchode
 • 2x ubytovanie v štýlových dvojlôžkových izbách Panoráma classic a Junior Chopok
 • 2x raňajky formou bohatých švédskych stolov s biokútikom a špecialitami od majstra kuchára pripravovanými pred hosťom
 • 2x večera formou 4-chodového menu
 • neobmedzený vstup do exkluzívneho Nature Wellness Center
 • neobmedzený vstup do fitness
 • Profesionálny ANIMAČNÝ PROGRAM na pobavenie i poučenie - spoznávanie lesa, kreatívne štúdiá, detské kino, zábava v teepee, orientačné pochody
 • 10% zľavu na služby Slnečného SPA
 • bezplatné zapožičanie Nordic Walking palíc
 • mäkkučký župan a wellness papuče počas celého pobytu
 • internet v celom hoteli a internetový kútik s dvomi PC
 • miestny poplatok


Uvedené ceny pre deti a dospelých platia iba v prípade ubytovania na prístelke pri obsadení izby dvomi dospelými osobami. Príplatok za jednolôžkovú izbu je +30€/noc. Kapacita autobusu je 50 miest.


CENY PRE DETI A OSOBY NA PRÍSTELKE / POBYT:

0 - 1,99 r.

grátis

2 - 5,99 r.

85 €

6 - 11,99 r.

110 €

12 - 17,99 r.

165 €

18 - 99 r.

220 € (3.osoba na izbe)Možnosť využiť REKREAČNÝ POUKAZ - úhrada zamestnávateľom do výšky 55%, max. 275 € (nárok majú všetci zamestnanci).


Pre zamestnancov INA Schaeffler Skalica, členov nových odborov AIOS: Príspevok od MOAS 50 € na člena a rodinného príslušníka podľa zásad hospodárenia na www.moas.sk.

https://www.moas.sk/dovolenky

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby