Víkendové kúpanie v talianskom Lignane!

Taliansko

Relax pri mori v jednom z najkrajších letovísk Benátskeho zálivu - Lignano Sabbiadoro. Pravý letný bronz, talianska nekonečne široká pláž s plytkým vstupom do mora a rušné večerné korzo vám umožní stráviť príjemnú sobotu.


Víkendové kúpanie pri mori ako skvelý tip na relax!


Program

Piatok

Odchod autobusu v neskorých večerných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. po trase zájazdu – budú oznámené).

Sobota

Príchod do Lignana v ranných hodinách. Individuálne voľno až do večerných hodín /pláž, mesto/. Odchod z Lignana cca o 22:00 hod.

Nedeľa

Príchod na Slovensko v ranných hodinách.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby technického sprievodcu
  • lehátka a slnečníky na pláži /nie je v cene zájazdu/
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Lignano, nazývané aj „Talianska Florida" má približne 8 km dlhú piesočnatú pláž s postupným vstupom do mora s množstvom slnečníkov a lehátok. Pláž je rozdelená na sektory a každý sektor má slnečníky inej farby. Plážový servis je za poplatok (slnečníky a lehátka), ceny sú podľa sektora a vzdialenosti od mora. Povrch pláže v Lignano tvorí jemný piesok zlatistej farby.


Niektorí návštevníci sa pri prvom pohľade na takú veľkú pláž a nekonečnú záplavu slnečníkov zatvária začudovane, väčšinou ak je to prvá dovolenka Lignano urobí „fíííha" každý. Je vhodná pre rodiny s deťmi a na svoje si prídu i športoví nadšenci. Pláž je vybavená toaletami, sprchami aj šatňami. Nechýbajú to ani rôzne bary, kde je možné zakúpiť občerstvenie.


V Lignane sa nachádza vodný park Aquasplash, lunapark, Zoo Punta Verde, zábavné parky Juniorpark a Guliverlandia, golfový klub, či známe diskotéky. Lignano sa delí na Lignano-Sabbiadoro, Pineta a Riviera.


Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby