Tulipánový Amsterdam

Holandsko

Poďte s nami na výlet do rozkvitnutého mesta tulipánov, drevákov a umelcov. Pozrieme sa, kde rastú najkrajšie "Slnečnice", kde sa ukrýval najznámejší denník na svete, odkiaľ prišli tulipány a prečo je bicykel najúžasnejší dopravný prostriedok nielen pre hipsterov.


Program

1.deň

Odchod zo Slovenska vo večerných hodinách (bezplatné nástupné miesta: NM, PN, TT, SE). Noc v autobuse.

2.deň

V ranných hodinách príchod do Holandska. V dopoludňajších hodinách príchod do Keukenhof. Prehliadka tulipánových polí a kvetinových záhrad, obed, voľný program. V neskorých dopoludňajších hodinách odchod do Amsterdamu, ubytovanie v hoteli, osobné voľno.

3.deň

Raňajky formou švédskych stolov, odchod z hotela. V dopoludňajších hodinách prehliadka Amsterdamu loďou. Presun do štvrti múzeí k nápisu I love Amsterdam, fotenie. Následne prehliadka múzea Vincenta Van Gogha – jedného z najgeniálnejších impresionistov sveta.

V popoludňajších hodinách osobné voľno v centre Amsterdamu (možnosť návštevy nespočetného množstva múzeí, napr. : Rijksmuseum, Antropologické múzeum trópov, Múzeum voskových figurín, Sex museum, Marijuana museum, Múzeum ľudského tela, Rembrandt museum atď., prechádzka po Red Light District...)

4.deň

Raňajky formou švédskych stolov, odchod z hotela. V dopoludňajších hodinách pešia prehliadka centra. Vstup a prehliadka domu Anny Frankovej, kde sa ukrývalo 8 ľudí, 2 roky počas 2. sv. vojny a je tu uchovaný originál Denníka Ann Frank. Pokračovanie pešej prehliadky, presun na Kvetinový trh. Rozchod, možnosť nákupov a obeda. V popoludňajších hodinách záver pešej prehliadky. Osobné voľno.

5.deň

Raňajky formou švédskych stolov, odhlásenie a odchod z hotela. Presun autobusom do rázovitého mestečka Marken, ktoré je cez deň polostrovom, v noci ostrovom a je známe výrobou drevákov. Prehliadka, rozchod. V dopoludňajších hodinách presun autobusom do Rotterdamu, autobusová prehliadka mesta a najväčšieho vnútrozemského prístavu v Európe.

V popoludňajších hodinách odchod na Slovensko. Príchod v nočných hodinách.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 3x ubytovanie v 3* alebo 4* hoteli
  • 3x raňajky formou švédskych stolov
  • všetky vstupy podľa programu (Keukenhof, loď, Van Gogh Museum, Ann Frank Haus)
  • služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK


Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť, ale len pre ucelené skupiny.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby