Slovensko naše najkrajšie

Slovensko

Zoberieme vás na výlet na miesta, vďaka ktorým budete hrdí na to, že ste Slováci.


Program

1. deň

Odchod z nástupných miest v ranných hodinách (bezplatné nástupné miesta: NM, PN, TT, SE). Cca 9:30 – 10:00 príchod do Brhloviec, prehliadka skalných obydlí. Presun do Banskej Štiavnice (UNESCO). Pešia prehliadka historického centra, rozchod, čas na obed. V popoludňajších hodinách prehliadka expozície banského múzea v prírode a fáranie do Štôlne Bartolomej. Po prehliadke presun do obce Hronsek. Prehliadka dreveného artikulárneho kostola, ktorý je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Podvečer presun do Banskej Bystrice. Ubytovanie, osobné voľno.

2. deň

Raňajky, odhlásenie z hotela, odchod. Presun do baníckej obce Špania Dolina. Prehliadka rímskokatolíckeho kostola Premenenia Pána z 13. stor., prechádzka po obci. V dopoludňajších hodinách presun do rázovitej obce Vlkolínec (UNESCO). Pešia prehliadka obce, prehliadka malého etnografického múzea, rozchod, čas ochutnať miestne špeciality ako je meteník a hriatô. V popoludňajších hodinách presun do Zuberca. Návšteva Múzea Oravskej Dediny (skanzen), rozchod. V podvečerných hodinách ubytovanie v obci Zuberec, osobné voľno.

3. deň

Raňajky, odhlásenie z koliby, odchod. Presun na Oravský Hrad. Prehliadka hradu, krátky rozchod. Po prehliadke presun do legendárnej obce Terchová, rozchod, čas na obed. V popoludňajších hodinách prehliadka pohyblivého dreveného betlehemu v kostole Sv. Cyrila a Metoda. Po prehliadke ľahká túra do Dolných Jánošíkových dier. V podvečerných hodinách odchod domov.


Ceny
89,- € osoby do 15 r.
119,- € osoby od 15 r.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 2x ubytovanie s raňajkami v 2*/3* hoteli
  • všetky vstupy podľa programu (Skalné obydlia - Brhlovce; Banské múzeum v prírode, Štôlňa Bartolomej – Banská Štiavnica; drevený kostol – Hronsek; kostol Premenenia Pán – Špania Dolina; Múzeum Oravskej dediny – Zuberec; Oravský hrad)
  • sprievodcovské služby
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby