Plavba loďou do Viedne za Príbehom princeznej Sissi

Rakúsko

Žena, ktorá očarila svet svojou krásou a šarmom. Vypočujete si šťastný, smutný a tragický príbeh cisárovnej Sissi a nahliadnete do jej tajného súkromia, do ktorého nikomu počas svojho života nedovolila preniknúť. Poďte s nami preskúmať skutočnú osobnosť legendárnej Alžbety Bavorskej známej ako Sissi!


Skoro všetci si pamätáme nezabudnuteľný film Sissi s Romy Shneider v hlavnej úlohe. Viete napríklad, že Sissi vážila pri svojej výške 172 cm len 45 kg? Alebo že sa v neskoršom veku nenechala portrétovať ani fotografovať, aby si ju všetci pamätali ako najkrajšiu cisárovnú? Takéto zaujímavosti a pikošky sa dozviete v múzeu Sissi a taktiež si pozriete krásne cisárske apartmány, uvidíte šaty cisárovnej, jej osobné veci, vypočujete si aké ceremónie sa na cisárskom dvore dodržiavali a mnoho ďalších informácií z cisárskeho dvora.


Program

V ranných hodinách odchody z nástupných miest (NM, PN, TT, SE). Presun do Bratislavy, odkiaľ sa preplavíme loďou do Viedne. Návšteva Hofburgu a cisárskych apartmánov v Sissi Múzeu a tiež si prezrieme striebornú klenotnicu. Potom smerujeme na zámok Schönbrunn, kde prejdeme okruh Grand Tour - 40 miestností v trvaní približne 1 hodiny. V múzeách budete mať k dispozícii audioguide v českom jazyku.

Môžete sa poprechádzať prekrásnymi francúzskymi záhradami, ktorými sa veľmi rada prechádzala aj cisárovná Sissi. Nakoniec navštívime múzeum nábytku. Z Viedne nás naspäť zoberie už autobus. Príchod na nástupné miesta vo večerných hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • parkovné
  • poistenie insolventnosti CK
  • kombi - vstupenka „Sisi Ticket" (Grand Tour v Schönbrunne, v Hofburgu - Cisárske apartmány v Sisi Múzeu, Strieborná klenotnica, Múzeum nábytku) + audioguide v českom jazyku
  • plavba loďou z Bratislavy do Viedne (ranný tranzit)
  • sprievodcovské služby
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Ceny
45,- €deti do 6 rokov
75,- €deti od 6 do 18 rokov
85,- €študenti od 19 do 25 rokov
89,- €dospelá osoba


Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť, ale len pre ucelené skupiny.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby