Perníkové chalúpky a advent na zámku Grafenegg

Rakúsko

Vychutnajte si neopakovateľné čaro adventu a zohrejte sa vianočným punčom na okúzľujúcom na rozprávkovom zámku Grafenegg! Najkrajšia výstava perníkových chalúpok!


Program

Odchody zo Slovenska v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE).

K Vianociam nepatria len rozprávky, ozdoby, darčeky, ale i rôzne dobroty ako napríklad perníčky a práve preto by bola škoda nenavštíviť najkrajšiu výstavu perníkových chalúpok v Európe, v romantickom kláštore Zwettl, ktorého korene opátstva siahajú až do raného stredoveku. Na vlastné oči uvidíte najkrajšie perníkové chalúpky v Európe. Nájdete ich tu približne 42 a taktiež sa zoznámite s históriou perníkových chalúpok a domčekov.

Neskôr bude Váš program pokračovať do romantického zámku Grafenegg, kde sa koná vianočný trh považovaný za jeden z najkrajších v Dolnom Rakúsku a advent je tu doslava veľkolepou slávnosťou, ktorej sa zúčastní najmenej 150 vystavovateľov a umeleckých remeselníkov.

V slávnostne vyzdobenom parku a v priestoroch zámku nájdete všetko tradičné, čo k adventu patrí ako napríklad rôzne remeselné výrobky, kulinárske špeciality, hudobné vystúpenia a lampiónový sprievod. Vychutnajte si neopakovateľné čaro adventu, zohrejte sa vianočným punčom na okúzľujúcom a rozprávkovom zámku. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • sprievodcovské služby
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Orientačné vstupné

  • výstava perníkových chalúpok cca 3 € / osoba, deti do 12 rokov zadarmo
  • vstupné na akciu "advent na zámku Grafenegg" 8 € / osoba, deti do 12 rokov vstup zadarmo
  • prehliadka kláštora Zwettl cca 9,50 € / osoba

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby