Muzikálová komédia Sestra v akcii s Luciou Bílou

Praha

Americká muzikálová komédia Sestra v akci prichádza po londýnskom West Ende, americkej Brodwayi, Viedni či Hamburgu do Prahy! Predlohou muzikálovej komédie Sestra v akci je rovnako nazývaný slávny film z roku 1992 s Whoopi Goldberg v hlavnej roli. Dej sa točí okolo barovej speváčky Deloris Van Cartierové, ktorá sa musí pred zločincami ukryť do kláštora medzi rádové sestry. Príchod Deloris však doteraz pokojný kláštorný život zásadne naruší a vnesie do neho rad neočakávaných noviniek a komických situácií.


Program

1. deň

Odchod v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE). Rozchod v centre Prahy cca 3-4 hodiny. Ubytovanie v 4* hoteli. Odchod na muzikál Sestra v akci v divadle Broadway (začína o 19:00). Po muzikále individuálne odchod na hotel, osobné voľno.

2. deň

Po raňajkách odhlásenie a odchod autobusu z hotela (cca 09:30). Rozchod v centre Prahy cca 4 hodiny, príp. individuálne možnosť využitia hotelového wellness a fitness (checkout z hotela je do 12:00). Odchod z Prahy o 14:00. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


O muzikále

Českému uvedeniu muzikálu predchádzali velice dlhé a komplikované jednania, ktoré trvali až 5 rokov! Jedným z dôvodov dlhého jednania o licencii bolo obsadenie hlavnej role nečernošskou speváčkou, nakoniec sa ale divadlu podarilo výnimku vyjednať. Hlavnú rolu tak stvárni Lucie Bílá, ktorá by mala odohrať 100% predstavení.

Pre prípad náhlej choroby rolu ako understudy naskúšala ostrieľaná muzikálová speváčka Markéta Prochádzková, ktorá v muzikále stvárni tiež sestru Mary Patrick.

Autorom hudby je hviezdny skladateľ Alan Menken, 8-násobný držiteľ Oscara a stály spolupracovník štúdia Walta Disneyho. Jeho hudbu môžete poznať napr. z filmov a muzikálov Kráska a zviera, ktorého hraný remake práve vládne návštevnosti kín po celom svete. Taktiež Aladdin, Zvoník od Matky Božej, Malá morská víla a iné. Menken napísal pre divadelnú adaptáciu Sestry v akci úplne originálnu hudbu (v muzikále nezaznia piesbe z filmu), ktorá kombinuje gospely s popovým muzikálovým zvukom. Je to nádherná muzika plná hitov, v Hudebním divadle Karlín ho bude hrať veľký živý orchester zložený zo 14 hudebníkov. V roli Matky predstavenej sa budú alternovať Světlana Nálepková a Iva Pazderková a ako gangster Curtis sa bez alternácie predstaví karlínska hviezda Václav Noid Bárta. V ďalších úlohách sa môžete tešiť napr. na Martina Písaříka, Romana Tomeše, Pavlu Břínkovou, Jaromíra Dulavu, Václava Vydru, Barboru Šampalíkovou, Vendulu Příhodovou alebo Veroniku Vyoralovou.

.

Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • parkovné
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby technického sprievodcu
  • 1x ubytovanie v modernom 4* hoteli Clarion Congress Hotel Prague
  • 1x bohaté raňajky formou švédskych stolov
  • možnosť využitia hotelového wellness-fitness centra
  • vstupenku na muzikál Sestra v akcii
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov od Union /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby