Muzikál Tři oříšky pro Popelku v Prahe

Česká republika

VŠETKY PREDSTAVENIA POPELKY ZRUŠENÉ!

S ľútosťou Vám oznamujeme, že všetky predstavenia muzikálu Tři oříšky pro Popelku boli produkciou zrušené z dôvodu finančných problémov. Oficiálne vyjadrenie produkcie nájdete TU:

http://www.musical.cz/zpravy/muzikal-tri-orisky-pro-popelku-konci-producenti-priznali-financni-problemy/?fbclid=IwAR1eh-dM5YUpQqPmySZZZSJne0HpxH8oF8gk-uRWRrpt3fl8En5Q6TWvV-kVzniknutá situácia nás veľmi mrzí a vieme Vám za rovnakú cenu ponúknuť totožný zájazd len s iným muzikálom. Doteraz utajovaný názov nového muzikálu Heleny Vondráčkovej - Kvítek mandragory. Bude postavený na jej piesňach a možno si v ňom aj zahrá. Premiéra je 13.3.2019 a hrajú ho v ten istý deň ako mala byť Popelka 30.3.2019 o 18:00 v Divadle Broadway. Okrem muzikálových stálic obohatí súbor Divadla Broadway aj Jana Boušková alebo Adéla Gondíková, po niekoľkých rokoch sa opäť vracia Richard Genzer alebo Yvetta Blanarovičová. Viac informácií nájdete v sekcii zájazdy.


Tři oříšky pro Popelku

Originálna rodinná show Tři oříšky pro Popelku vás prenesie priamo do notoricky známeho rozprávkového príbehu nielen prostredníctvom hereckých výkonov známych osobností na čele s Pavlem Trávníčkem, ale tiež vďaka jedinečnej výprave s množstvom kostýmov, kúziel a javiskových efektov. Do deja divákov vťahuje aj nová koncepcia javiskovej dekorácie v podobe rozmerných projekčných panelov, takže ilúzia je prakticky reálna ako vo filme. Toto jedinečné spojenie s živými prvky vrátane skutočných koní na scéne prináša úplne nový a neopakovateľný zážitok umocnený známou hudbou z pera Karla Svobody. Veľké obrazovky zaručujú, že i ten najmenší divák uvidí v sále Kongresového centra aj ten najmenší „oříšek" na scéne. V réžii Filipa Renče uvidíte známe herecké osobnosti. Presvedčíte sa, že česká klasika je stále lepšia než mišmaš pseudo rozprávkových vyšumelých koktejlov z dovozu.


Program

1. deň

Odchod v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE). Rozchod v centre Prahy cca 2-3 hodiny. Ubytovanie v 4* hoteli. Odchod na muzikál Tři oříšky pro Popelku do Kongresového centra Praha (začína o 18:00). Muzikál trvá 2 hodiny vrátane prestávok. Po muzikále odchod na hotel, osobné voľno.

2. deň

Po raňajkách odhlásenie a odchod autobusu z hotela (cca 09:30). Rozchod v centre Prahy cca 4 hodiny, príp. individuálne možnosť využitia hotelového wellness a fitness (check-out z hotela je do 12:00). Odchod z Prahy o 14:00. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


Herecké obsadenie

Popelka – Nikola Ďuricová / Kateřina Klausová / Sabina Rojková
Princ – David Gránský / Karel Heřmánek jr. / Štěpán Komárek / Milan Peroutka
Král – Pavel Trávníček / Oldřich Kříž / Jan Rosák
Královna – Mahulena Bočanová / Dana Morávková / Dagmar Zázvůrková
Macecha – Jitka Sedláčková / Jana Švandová / Veronika Žilková
Sestra Dora – Kamila Nývltová / Kateřina Sedláková / Anna Slováčková
Vincek – Karel Heřmánek st. / Václav Vydra / Vlastimil Zavřel
Preceptor – Milan Šteindler / Vít Levinský
Vítek – Lukáš Adam / Martin Kraus / Lukáš Kofroň
Kamil – Vít Levinský / Jindřich Žampa


* V prípade záujmu Vám zabezpečíme hromadné vstupy za lepšie ceny do Múzea voskových figurín Grévin.*


TIP NA FIREMNÝ ZÁJAZD.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby technického sprievodcu
  • 1x ubytovanie v modernom 4* hoteli Clarion Congress Hotel Prague
  • 1x bohaté raňajky formou švédskych stolov
  • 1x vstupenka na muzikál Tři oříšky pro Popelku v Kongresovom centre Praha v cene 690,- Kč (prízemie - v strede oproti javisku rad 16, 17, 18)
  • možnosť využitia hotelového wellness-fitness centra
  • miestenka + 7,- € (nie je v cene zájazdu)
  • poistenie liečebných nákladov v zahraničí (nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK)


FOTOVIDEO z muzikálu Tři oříšky pro Popelku v Prahe

VIDEO z muzikálu Tři oříšky pro Popelku v Prahe


Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby