Londýn - The best of

Anglicko

Kráľovské paláce aj mrakodrapy, pokojné parky aj rušné ulice, monumentálne katedrály aj malé krčmičky, divadlá aj street umelci, banky aj blšie trhy...vitajte v metropole, vitajte v Londýne :)


Program

1. deň

Odchod zo Slovenska v dopoludňajších hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA) . Presun do Londýna, noc v autobuse.

2. deň

V skorých ranných hodinách nalodenie sa na trajekt Calais – Dover. Príchod do Londýna v dopoludňajších hodinách. Pešia prehliadka londýnskej štvrte Westminster – Buckingham Palace, Big Ben, Houses of Parliament, Westminster Abbey – vstup, prehliadka opátstva s kráľovskými hrobmi, Whitehall, Downing street, Trafalgar Square, National Gallery – možnosť prehliadky galérie. Podvečer si pozrieme Piccadilly a slávneho Erosa na Piccadilly Circus. Večer presun na hotel, ubytovanie.

3. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odchod z hotela. Presun do štvrti City, pešia prehliadka – St. Paul´s Cathedral – vstup, prehliadka katedrály, v ktorej mal pohreb Winston Churchill a vydávala sa tu princezná Diana. Následne prechádzka cez Milllenium Bridge do štvrte Southwark. Tate Modern Gallery - možnosť krátkej prehliadky galérie moderného umenia, Shakespeareovo divadlo Globe, prechádzka popri Temži - London Bridge, mrakodrap The Shard, Radnica. Prechádzka cez nájznámejší londýnsky most Tower Bridge k hradu Tower of London – vstup, prehliadka hradu, kde sa uchovávajú aj anglické korunovačné klenoty. Podvečer presun do WestEnd, štvrti divadiel - Trocadero, Čínska štvrť, Leicester square. Večer si užijeme rozchod a atmosféru rušnej štvrte street umelcov a reštaurácií Covent Garden. Návrat do hotela v neskorých večerných hodinách.

4. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odhlásenie z hotela, odchod. Presun na slávnu ulicu Sherlocka Holmesa - Baker Street, do múzea voskových figurín Madame Tussaud´s – vstup, prehliadka múzea. Okolo obeda presun do Hyde park – pozrieme si slávny roh, kde si každý môže povedať svoj názor Speaker´s Corner a monument Marble Arch. Popoludní osobné voľno – nákupy na Oxford Street. Vo večerných hodinách odchod z Londýna do Folkestone a prejazd cez Eurotunel do Calais smerom na Slovensko. Noc v autobuse.

5. deň

Príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom + parkovné
  • poistenie insolventnosti CK
  • trajekt
  • Eurotunel
  • 2x ubytovanie v 3/4* hoteli
  • 2x raňajky formou švédskych stolov
  • všetky vstupy podľa programu (Westminster Abbey, St. Paul´s Cathedral, Tower of London, Madame Tussaud´s)
  • služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Ceny
od 320, - €osoba do 18 rokov
od 370, - €dospelý


Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť, ale len pre ucelené skupiny.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby