Krásy Toskánska

Taliansko

Toskánsko – jeden z najkrajších a najbohatších krajov, ktoré sa považuje za srdce Talianska. Toskánsko je synonymom krásy, harmónie, pohody. Pri objavovaní krás Toskánska nezabúdajte, že tento región si treba poriadne vychutnať. Kochajte sa nielen krásou pamiatok, ale tiež miestnymi krajinnými scenériami. Ochutnávajte preslávené toskánske vína a iné gastronomické dobroty.


Program

1. deň

Odchod autobusu v popoludňajších hodinách z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA), tranzit cez Rakúsko.

2. deň

V ranných hodinách príchod do Florencie, starobylej metropoly Toskánska, prehliadka miest: Palazzo Vecchio, most Ponte Vecchio – unikátny a najstarší most cez rieku Arno, Dóm, Kampanila, Babtistérium, slávna obrazová galéria Uffizi, Palazzo Piti, Santa Croce. Večer presun na hotel, ubytovanie.

3. deň

Po raňajkách prehliadka mesta Pisa, Piazza dei Miracoli so svetoznámou Šikmou vežou, Babtistérium a Dómom. Ďalej sa presunieme do rodiska G. Pucciniho, do mesta Lucca. Prezrieme si námestie Piazza San Michele a Piazza Napoleone a ďalšie pamiatky mesta. Odchod na hotel. Návrat do hotela v neskorých večerných hodinách.

4. deň

Po raňajkách navštívime mesto Voltera, centrum etruskej civilizácie, presláveného ťažbou a spracovaním alabastru. Ďalej budeme pokračovať do malebného stredovekého mesta známeho ako mesto veží San Gimignano (UNESCO). Prehliadka Dóm, Bazilika diSanto, Palazo del Popolo. Podľa časových možností môžeme ešte navštíviť stredoveké mesto Siena, ktorého paláce a kostoly vytvárajú pôsobivý architektonický komplex. Noc v autobuse.

5. deň

Príchod na Slovensko v obedňajších hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 2x ubytovanie v 3*/4* hoteli
  • 2x raňajky
  • služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu
  • prehliadky podľa programu bez vstupov
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť, ale len pre ucelené skupiny.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby