Jednodenná lyžovačka v rakúskom Zauberg Semmeringu

Rakúsko

Čarovný vrch Zauberberg skutočne očaruje! A to svojím jedinečným nočným osvetľovacím zariadením, 3 km dlhou prírodnou sánkarskou dráhou a ďalšími top službami.


Kto sa lyžovania, snowboardovania či sánkovania nevie nabažiť, ten je v Zauberbergu správne. Tu totiž môžete brázdiť zjazdovky aj neskoro po 18.00 hod. večer a za dobrého osvetlenia prídete po príjemnom večeri strávenom na horskej chate rovno do doliny.

Okrem 14 zasnežovaných zjazdovkových kilometrov a dobrodružného parku Split-Fun-Park nadchýna veľkých aj malých návštevníkov obľúbená zjazdovka svetového pohára. Takže žiaden div, že Semmering je nazývaný aj čarovným vrchom.

Nadol najdlhšou prírodnou sánkarskou dráhou Dolného Rakúska so skvelými 3 kilometrami zažijú fanúšikovia sánkovania novú dimenziu zjazdu.


Program

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (SE 04:15, Skalica 04:45). Príchod min. 15 min. pred odchodom kvôli uloženiu batožiny. Príchod do strediska okolo 08:00. Denné lyžovanie od 8:30 – 16:00. Zraz pri autobuse o 16:30, odchod na Slovensko. Príchod vo večerných hodinách (cca 19:30).

Kto by chcel vedieť, koľko výškových a zjazdových kilometrov prekonal, tomu odporúčame aplikáciu „Skiline". Zadaním čísla skipasu aplikácia automaticky vyhodnotí všetky relevantné údaje.


Ceny
25,- €deti do 6 rokov
40,- €deti od 6 do 14 rokov
53,- €študenti od 15 do 17 rokov
55,- €dospelí


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby technického sprievodcu
  • celodenný Skipas v stredisku Zauberg Semmering
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov kategória ŠPORT + 4,- € balík A1 od UNION /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby