Jednodenná lyžovačka v rakúskom Stuhlecku

Rakúsko

Milujete sneh a neviete sa dočkať poriadnej lyžovačky? CK BartoTravel má pre Vás snežné prekvapenie! Pripravila pre vás 24 km zjazdoviek, skipass a dopravu v cene, iba za 66,- Eur! Myslíme si, že takúto cenu jednoducho nemôžete odmietnuť – či ste začiatočník alebo lyžiarsky profesionál.


Región Spital am Semmering-Stuhleck je skutočným rajom pre každého vyznávača lyžovania a snehu. Nechajte sa vyviezť odpájateľnými komfortnými 4- a 6-miestnymi sedačkovými lanovkami, niektoré sú vybavené ochrannými krytmi takže sú bezpečné aj pre deti, a vychutnajte si celkom 24 km zjazdoviek, 18 kilometrov ľahkej obtiažnosti, 6 kilometrov strednej, so zárukou snehu, pretože všetky svahy na Stuhlecku sú vybavené najmodernejšími zasnežovacími zariadeniami. Lyžuje sa od 8.30 do 16.00 hod. Dve zjazdovky v stredisku sú dlhé až 5 km. Jedna zo zjazdoviek je osvetlená pre večerné lyžovanie, to začína o 17.30 a končí 20.30 hod.

K vybaveniu rezortu patrí aj jeden snowpark pre pokročilých a dva snowparky pre začiatočníkov, 5 km dlhá sánkarska dráha a snowtubingová dráha. Nechýba niekoľko rôznych požičovní, servisov a lyžiarske a snowboadové školy.


Možnosti stravovania v stredisku sú zabezpečené množstvom reštaurácií, odporúčame samoobslužnú reštauráciu Weißenelf W11 s nádhernou panoramatickou terasou a dostatkom miest na sedenie vo vnútri aj vonku. Reštaurácia sa nachádza v blízkosti zjazdovky č. 1. Neďaleko je aj ďalšia reštaurácia v chate Schwaigerhütte, ktorá tiež stojí za návštevu.


Program

Odchod zo Slovenska v skorých ranných hodinách (SE 04:15, Skalica 04:45). Príchod minimálne 15 min. pred odchodom kvôli uloženiu batožiny. Príchod do strediska okolo 08:00. Denné lyžovanie od 8:30 – 16:00. Zraz pri autobuse o 16:30, odchod na Slovensko. Príchod vo večerných hodinách (cca 19:30).


Kto by chcel vedieť, koľko výškových a zjazdových kilometrov prekonal, tomu odporúčame aplikáciu „Skiline". Zadaním čísla skipasu aplikácia automaticky vyhodnotí všetky relevantné údaje.


Ceny
25,- €deti do 6 rokov
45,- €deti od 6 do 14 rokov
59,- €študenti od 15 do 17 rokov
66,- €dospelí


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • služby technického sprievodcu
  • celodenný Skipas v stredisku Stuhleck – Spital am Semmering
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov kategória ŠPORT + 4,- € balík A1 od UNION /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby