Historické Chorvátsko

Chorvátsko

Spoznajte s nami Chorvátsko úplne inak. ...a na záver si pozrieme aj legendárne Strieborné jazero a nazrieme do jaskyne, či tam náhodou nezostalo niečo z pokladu Apačov, ktorých náčelníkom bol Winettou.


Program

1. deň

Odchod zo Slovenska v podvečerných hodinách (bezplatné nástupné miesta: NM, PN, TT, SE). Noc v autobuse.

2. deň

Ráno príchod do Chorvátska, do mesta Zadar. Pešia prehliadka historického centra, v rámci nej vstup a prehliadka románskeho chrámu sv. Donata. Rozchod, možnosť obeda. V popoludňajších hodinách presun do mesta Šibenik. Pešia prehliadka historického centra, vstup a prehliadka katedrály sv. Jakuba, ktorá je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Rozchod, možnosť nákupov, večera. Odchod na hotel, ubytovanie.

3. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odchod z hotela. Presun do mesta Split. Pešia prehliadka historického centra, vstup a prehliadka jedného z najstarších kresťanských chrámov na svete, Diokleciánovho paláca, súčasť kultúrneho dedičstva UNESCO. Rozchod, možnosť obeda. V popoludňajších hodinách presun do mesta Trogir. Pešia prehliadka historického centra, rozchod, možnosť nákupov, večere. Presun na ubytovanie, osobné voľno.

4. deň

Raňajky formou švédskych stolov. Osobné voľno, kúpanie.

5. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odhlásenie z hotela okolo obeda, odchod. Doobedňajšie voľno môžete využiť na kúpanie. Presun do Národného Parku Plitvička Jezera, prehliadka "pozemského raja".

Vo večerných hodinách odchod na Slovensko.

6. deň

Príchod v skorých ranných hodinách.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 3x ubytovanie v 3* penzióne
  • 3x polpenzia
  • všetky vstupy podľa programu (chrám sv. Donata, Zadar; katedrála sv. Jakuba, Šibenik; NP Plitvické jazerá)
  • služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Penzión SIDRO***, Chorvátsko - Vodice

Poloha: penzión je situovaný vo východnej časti Vodíc, cca 700 m od rušného centra letoviska. Krásne pláže, krištáľovo čisté more, romantické kamenné uličky, rušná promenáda lemovaná palmami, moderná „marina", ale aj množstvo hotelov, penziónov a apartmánových domov. To všetko sú Vodice, právom nazývané tiež chorvátske „Saint Tropez". Letovisko ponúka široké množstvo fakultatívnych výletov, kultúrneho i športového vyžitia.

Ubytovanie: penzión poskytuje ubytovanie v 2-lôžkových izbách s možnosťou jednej prístelky, s klimatizáciou, chladničkou, sprchou/WC a balkónom.

Izby „štandard" sú na 3. poschodí (bez výťahu), izby „superior" majú novší nábytok a moderné sociálne zariadenie. WiFi pripojenie na terase penziónu (zdarma). Cvičenia sú možné organizovať na terase penzióna.

Stravovanie: Penzión má vlastnú reštauráciu. Polpenzia – raňajky sú kontinentálne formou čiastočného bufetového stola, večere výber z dvoch menu, šalátový bufet, dezert. Na vyžiadanie aj vegetariánska alebo bezlepková strava.

Pláž: Kamienková s pozvoľným vstupom do mora a betónovými mólami určenými na slnenie je vzdialená cca 150 m od penziónu. Na pláži sú k dispozícii sprchy, kabínky na prezliekanie, ležadlá a slnečníky za poplatok.


Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť, ale len pre ucelené skupiny.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby