Delfinárium v Zoo Norimberg a EuropaPark

Nemecko - Norimberg, Rust

Potešte seba i svoje ratolesti a vezmite ich so sebou na veľkolepú delfíniu šou v Norimberskej Zoo kde je navyše aj množstvo exotických a vzácnych zvierat! A aby toho nemali málo, celý deň sa môžu blázniť v svetoznámom zábavnom parku EuropaPark!


Program

1. deň

V skorých ranných hodinách odchody z nástupných miest (NM, PN, TT, SE, príp. BA). Príchod do Zoo Norimberg v obedných hodinách (okolo 13:30). Asi 4 – 5x denne (podľa návštevnosti) sa v Delfináriu konajú predstavenia s cvičenými tuleňmi a delfínmi, ktorý predvádzajú svoje umelecké kúsky. Ich fantastické vystúpenie môžete sledovať cca 20 minút a to o 11:00, 12:00, 14:00, 15:00 a 16:00. Toto elegantné delfínie vystúpenie jednoznačne patrí k najväčším atrakciám Zoo Norimberg. Osobné voľno do záverečnej, t. j. 19:30, následné ubytovanie v hoteli.

2. deň

Po raňajkách odhlásenie a odchod z hotela. Hneď ráno príjazd do zábavného parku EuropaPark v Rust, ktorý je členený na 12 európskych štátov a 2 sekcie – Detský svet a Dobrodružnú krajinu. Urobte si výlet do najväčšieho zábavného parku v Európe, kde na vás čaká množstvo horských a vodných dráh, viac ako 100 atrakcií, rôznych predstavení a muzikálov. K najobľúbenejším atrakciám patrí osemsedačková vodná rýchlodráha Poseidon, rafting vo fjorde, malebná rybárska dedinka v škandinávskej časti parku, plavba na voroch, megarýchla horská dráha Silver Star a ďalšie. Jazda na horskej dráhe Silver Star sa dá prirovnať závodom na Formule1! Je totiž najvyššou horskou dráhou (70m) v Európe, dosahujúcou rýchlosť až 130km! ;-) Celodenný pobyt v EuropaParku od cca 09:00 do 17:30 Príchod na Slovensko v neskorých nočných hodinách.


TIP: Odmeňte deti za vysvedčenie ku koncu prázdnin! Zájazd pre rodiny s deťmi.

TIP: Benefit zamestnancom a ich deťom napr. ku dňu detí - termín je na VÁS, ostatné na NÁS.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 1x ubytovanie v 3*/4* hoteli
  • 1x raňajky
  • vstupenka do Zoo Norimberg vrátane šou delfínov
  • celodenná vstupenka do EuropaPark v Rust
  • služby technického sprievodcu
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Mapa Zoo Norimberg na stiahnutie tu: http://tiergarten.nuernberg.de/fileadmin/dokumente/Ihr_Besuch/Fuehrungen/Guided_Tours_06-15_web.pdf


Ceny
89,- €deti do 3 rokov
149,- €deti od 4 do 13 rokov
189,- €dospelý

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby