Český Krumlov, Budejovice, zámek Hluboká

Česká republika

Urobte si romantický víkend do Južných Čiech, vychutnajte si pohľad na krajinu z vtáčej perspektívy a ochutnajte vychýrené juhočeské pivo.


Program

1. deň

Odchod v skorých ranných hodinách z nástupných miest (bezplatné nástupné miesta: NM, PN, TT, SE).

V obedňajších hodinách príchod do lokality svetového kultúrneho dedičstva Unesco – Českého Krumlova, kde Vám najväčšie miestne perly ukážu lokálni sprievodcovia. Možnosť obedu/večere v reštaurácii Maštal. Vo večerných hodinách presun do Českých Budejovíc a následné ubytovanie v 4* hoteli.

2. deň

Raňajky formou švédskych stolov, po raňajkách odhlásenie a odchod z hotela. Miestni sprievodcovia Vás zoznámia s tým najkrajším z Českých Budejovíc a na záver navštívime dychvyrážajúci zámok Hluboká, ku ktorému sa vyvezieme historickým vláčikom. Okolo 16tej odchod z ČR a plánovaný príchod na Slovensko je v neskorších večerných hodinách.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 1x ubytovanie v 4* hoteli
  • 1x bohaté raňajky formou švédskych stolov
  • jazda historickým vláčikom k zámku Hluboká
  • vstup do zámku Hluboká s miestnym sprievodcom
  • služby miestneho sprievodcu (v českom jazyku)
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/Český Krumlov, to je skvost svetového významu, obsahuje veľké množstvo menších gotických domov, ktoré sú úplne unikátne. Plešivec je názov historickej časti predmestia, ktorá je vyhlásená za samostatnú mestskú pamiatkovú zónu. Zámok Český Krumlov je po Pražskom hrade najrozsiahlejší zámocký areál v Česku. Súčasťou areálu je aj jedinečné barokové divadlo v otvorenej krajine s otáčavým hľadiskom. Návšteva Českého Krumlova Vás zaručene nadchne.

Prehliadkou historického centra v Českých Budejoviciach pochopíte, aké sú jedinečné a prečo sú zapísané do zoznamu Svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Prechádzka centrom tohto juhočeského mesta je krásnym zážitkom. Gotické a renesančné domy, veľká renesančná radnica na námestí, úzke a krivolaké uličky, dôstojné kláštory a kostoly.

Nemenej zaujímavá časť zájazdu je aj návšteva zámku Hluboká, ktorý patrí medzi najnavštevovanejšie a najkrajšie zámky v Čechách! Na zámku Hluboká sa natáčalo mnoho filmov, či rozprávok…poznáme ho z legendárnej rozprávky Pyšná princezná, niektorí zo seriálu Pan Tau, kde hral Ján Werich, alebo z Kroniky mladého Indiana Jonesa.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby