Barcelona v réžii Antonia Gaudího

Španielsko

Vychutnajte si s nami ducha geniálneho architekta Antonia Gaudího. Vydáme sa v jeho stopách po uliciach Barcelony, oddýchneme si v rozprávkovom Park Güell, stratíme reč pri pohľade na hru svetiel v monumentálnom chráme Sagrada Familia a užijeme si atmosféru jednej z najrušnejších ulíc sveta a kolísky "street umelcov", Las Ramblas.


Program

1. deň

Odchod zo Slovenska v popoludňajších hodinách (bezplatné nástupné miesta: NM, PN, TT, SE). Noc v autobuse.

2. deň

V dopoludňajších hodinách príchod do Barcelony. Prehliadka parku Park Güell, rozchod. Neskôr presun k vile, pripomínajúcej vežu Torre Belesguard, následne k rezidencii keramikárskej rodiny Vicensových, Casa Vicens. Osobné voľno, priestor na večeru. Odchod na hotel, ubytovanie.

3. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odchod z hotela. Presun k chrámu La Sagrada Familia, najmonumentálnejšiumu Gaudího dielu, vstup, prehliadka, rozchod. V popoludňajších hodinách prechádzka k domu aristokrata Pere Milá i Camps, Casa Milá (La Pedrera), následne k domu textilného magnáta, Casa Battló, kde si pozrieme aj interiér. Pokračovanie prechádzky k bytovému domu Casa Calvet. Večer osobné voľno, priestor na večeru, nákup. Presun na hotel.

4. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odchod z hotela. Presun k unikátnej aréne býčích zápasov La Monumental, prehliadka. Odtiaľ prechádzka cez úžasnú gotickú štvrť El Bárrio Góthico, k secesnému mestskému palácu Palau Güell. Následne krátka prechádzka na jednu z najrušnejších ulíc sveta, Las Ramblas. V popoludňajších hodinách rozchod na Las Ramblas, osobné voľno. (Možnosť nákupov na neďalekom tradičnom španielskom trhu Mercado de La Boqueria). Vo večerných hodinách odchod na hotel.

5. deň

Raňajky formou švédskych stolov, odhlásenie, odchod z hotela. Odchod na Slovensko. Príchod v nočných hodinách.


Cena zahŕňa

  • doprava luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • 3x ubytovanie v 3* alebo 4* hoteli
  • 3x raňajky formou švédskych stolov
  • všetky vstupy podľa programu (Park Güell, La Sagrada Familia, Casa Batlló)
  • služby slovenského sprievodcu počas celého zájazdu
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/


Tento zájazd momentálne nie je v ponuke pre verejnosť, ale len pre ucelené skupiny.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby