Adventný Mariazell s behom čertov

Rakúske Alpy - Mariazell

Poslúchali ste celý rok? Ak je vaša odpoveď kladná, môžete spokojne vyprovokovať zopár čertov k behu a zároveň spokojne popíjať vianočný punč.

Objavte v srdci Álp mestečko Mariazell, významné pútnické miesto v Rakúsku. Každoročne vás tu privítajú krásne tradičné vianočné trhy, ktoré sú nositeľom najväčšieho adventného venca v Rakúsku, prípadne perníkovú chalúpku v reálnej veľkosti.


Program

Odchody v skorých ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, SE, TT, BA), po príchode prehliadka mestečka Mariazell so sprievodcom, rozchod na vianočných trhoch, účasť na zapaľovaní sviec na najväčšom adventnom venci alebo návšteva podujatia Krampuslauf – beh čertov. Príchod na Slovensko v neskorých večerných hodinách.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • sprievodcovské služby
  • návštevu podujatia Krampuslauf – beh čertov alebo rozsvecovanie sviec na obrovskom adventnom venci
  • miestenka + 7,- € (nie je v cene zájazdu)
  • poistenie liečebných nákladov (nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK)


V Mariazell cítiť Vianoce na každom kroku! Pozrite si atrakcie ako anjelský poštový úrad, živé jasličky, betlehemy alebo navštívte likérku, múzeum perníka alebo pivovar. (Orientačné ceny vstupného: Likérka cca 3 €, Perníková chalúpka cca 3,5 €, Jasličky cca 1,5 €.) Vo večerných hodinách sa presuniete do neďalekého Guswerku, kde zažijete tradičnú atmosféru Krampuslauf.

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby