Adventný Graz s ľadovým Betlehémom

Rakúsko

Ľadový betlehem, vianočné trhy a magická atmosféra. To všetko vás čaká na 1-dňovom zájazde do Rakúska. Spoznajte mestečko Graz a poriadne sa vianočne nalaďte. Najnavštevovanejšou atrakciou mesta Graz je od roku 1996 Ľadový Betlehém, ktorý chodia obdivovať ľudia z celého sveta! Je vytesaný z necelých 50 ton ľadu a môžete v ňom vidieť postavy v životnej veľkosti!

Ak budete poslúchať, zoberieme Vás aj na podujatie - beh čertov!


Program

Odchody zo Slovenska v ranných hodinách z nástupných miest (NM, PN, SE, príp. TT). Prehliadka historického centra mesta Graz s meštianskymi domami so štukovou výzdobou, ktoré je zapísané do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Možnosť prehliadky najväčšej zbierky stredovekých zbraní v Landhause a výstup na Schlossberg. Graz sa počas tohto obdobia stáva mestom zahaleným rozprávkovým kúzlom, ktoré podčiarkuje vianočný trh s predajom tradičných remeselných výrobkov a pochúťok. Nasajte nezabudnuteľnú atmosféru Starého mesta v predvianočnej dobe, zahrejte sa horúcim čajom či punčom, urobte si radosť nákupom darčeka pod stromček alebo sa len nechajte inšpirovať originálnymi nápadmi na vianočnú výzdobu! Individuálne voľno na vianočných trhoch. Príchod na Slovensko vo večerných hodinách.


Hlavné mesto Adventu

Rakúsko má nové hlavné mesto! Aspoň pokiaľ ide o Advent. Je ním mestečko Graz a to nie nadarmo. Chcete vidieť ako to tam vyzerá? Predstavte si vysvietený kolotoč, remeselné výrobky, hračky na detskom trhu, vianočné pečivo, dekorácie, víno, punč, štajerské špeciality... Verte, že akákoľvek bola vaša predstava, skutočnosť bude ešte oveľa krajšia. Hlavnou dominantou tamojších vianočných trhov býva už vyše 20 rokov betlehem vytesaný z približne 50 ton ľadu. Netreba zabúdať ani na nádherné historické budovy v centre a Hodinovú vežu. Príďte si vychutnať atmosféru najkrajších sviatkov v roku do druhého najväčšieho mesta Rakúska.


Cena zahŕňa

  • dopravu luxusným klimatizovaným autobusom
  • poistenie insolventnosti CK
  • sprievodcovské služby
  • miestenka + 7,- € /nie je v cene zájazdu/
  • poistenie liečebných nákladov /nie je v cene zájazdu, informujte sa v CK/

Rezervácia

V prípade ďalších otázok nás kontaktujte na telefónnom čísle +421 915 753 059.

Spolucestujúci

zobraziť všeobecné podmienky
s povinnosťou platby